Pokaż panel boczny

W grudniu 2016r. pomagaliśmy Polskiemu Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce-Zdroju i Wolontariatowi Codziennego Miłosierdzia działającemu przy parafii św. Teresy w Rabce, w przygotowaniu kartek z życzeniami bożonarodzeniowymi na kiermasz organizowany przed kościołem św. Teresy i św. Marii Magdaleny w Rabce  oraz św. Sebastiana w Skomielnej Białej. Zbiórka funduszy przeznaczona była na dalsze prace remontowe budynku dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

 

  

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load