Pokaż panel boczny

W związku z przypadającym Świętem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznych dnia 31 października 2023 roku w szkole miało miejsce krótkie spotkanie, podczas którego wspominaliśmy nieżyjących kawalerów Orderu Uśmiechu związanych z naszą miejscowością. Uczniowie klasy IIIa LO przedstawili sylwetki Prof. Rudnika, Zenona Klimaszewskiego, Jerzego Koleckiego i Dr. Żebraka oraz zapalili symboliczne znicze. Uroczystości towarzyszyły utwory F. Chopina.  

Nasi wychowankowie odwiedzili również groby zmarłych rabczańskich Kawalerów Orderu Uśmiechu. Przygotowali wiązanki okolicznościowe, które złożyli na grobach prof. J.Rudnika, Z. Klimaszewskiego, J. Koleckiego, dr J.Żebraka.  Wszystkim towarzyszył podniosły nastrój skłaniający do zadumy i refleksji nad nadchodzącym czasem.

Galeria:

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load