Pokaż panel boczny

W poniedziałek 11 marca 2024 r., naszą szkołę odwiedził Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Witold Kozłowski, który oficjalnie otwierał w Rabce-Zdroju filię Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu. Biblioteka oraz nasza szkoła – Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce to jednostki edukacyjne Województwa Małopolskiego.

W uroczystości – my, jako społeczność szkolna- mieliśmy również swój udział, gdyż wraz z nauczycielami przygotowaliśmy specjalne wydanie Teleexpressu, w którym nie zabrakło stałych punktów programu. W kąciku muzycznym zaprezentowała się nasza koleżanka z klasy pierwszej  – Ania, wykonując zarówno nostalgiczne jak i „energetyczne” piosenki a także wraz z marszałkiem Witoldem Kozłowskim, burmistrzem miasta Leszkiem Świdrem, starostą nowotarskim Krzysztofem Faberem  i dyrektor biblioteki Aliną Marek uroczyście przecinała biało-czerwoną wstęgę na początku uroczystości.

Galeria:

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load