Pokaż panel boczny

W związku z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanego dalej RODO) (Dz. Urz. UE L z 04.05.2016 r., Nr 119, s. 1) informujemy, iż:

ADMINISTRATOR DANYCH:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych oraz danych osobowych Pani/Pana dziecka jest: Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce z siedzibą przy ul. Słowackiego 10, 34-700 Rabka-Zdrój.

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH:

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym może się Pani/Pan skontaktować w sprawach związanych z ochroną danych osobowych:

Imię i nazwisko: Barbara Kołacz - Schule

E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KLAUZULA INFORMACYJNA RODO DLA RODZICÓW/PRAWNYCH OPIEKUNÓW UCZNIÓW I WYCHOWANKÓW ZESPOŁU SZKÓŁ UZDROWISKOWYCH W RABCE

INFORMACJA O PRZEKAZYWANIU DANYCH OSOBOWYCH DO ZSU W RABCE PRZEZ PODMIOT LECZNICZY

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH W REKRUTACJI BIEŻĄCEJ I PRZYSZŁEJ

KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH Z MONITORINGU WIZYJNEGO

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load