Pokaż panel boczny

 

       

 

WRĘCZENIE CERTYFIKATU BEZPIECZEŃSTWA

27 września 2011 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie odbyło się wręczenie certyfikatów „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Małopolski Komendant Wojewódzki Policji insp. Andrzej Rokita wręczył certyfikaty przedstawicielom 43 szkół, które uczestnicząc w projekcie Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa zdobyły największą ilość punktów. W uroczystości uczestniczyli także m.in. Małopolski Kurator Oświaty - Aleksander Palczewski, Dyrektor Delegatury w Nowym Sączu Kuratorium Oświaty w Krakowie - Stanisław Szudek, Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Krakowa, przedstawiciele Politechniki Krakowskiej; dr Klaudia Węc oraz dr Krzysztof Kwiatkowski, a także przedstawiciele szkół oraz policji z Małopolski.  Nasza szkoła może poszczycić się takim certyfikatem.

16 października 2013r.  roku to szczególna data w życiu Zespołu Szkół Uzdrowiskowych, w tym dniu Zespół Szkół  z rąk  Naczelnika Prewencji Komendy Powiatowej Policji podinspektora  Roberta  Siemek  otrzymał przedłużenie certyfikatu „Szkoły Promującej Bezpieczeństwo”.  Uroczystości towarzyszyli: burmistrz miasta Rabka- Zdrój Ewa Przybyło, przedstawiciel Kuratorium Oświaty  pani Maria Głuszak, komendant Straży Miejskiej Kazimierz Zapała, przedstawiciel GOPRU Michał Zmarz a także przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji  asp. szt.  Renata Ossowska, st. sierż.  Sylwia Pyzowska  oraz rodzice. W 2011 roku szkoła otrzymała ten honorowy tytuł realizując  projekt  Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa , którego koordynatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Jak podkreślił z-ca dyrektora Krystian Mordarski szkoła po otrzymaniu certyfikatu nie zaniechała działań w tym zakresie lecz nadal kontynuuje realizację zadań na rzecz bezpieczeństwa i przeciwdziałania agresji czego efektem jest przedłużenie certyfikatu na kolejne  lata 2013-2018. Prężnie współpracuje z Policją, Strażą Miejską, GOPR-em oraz innymi instytucjami. W swoim wystąpieniu dyrektor Urszula Dec-Palarczyk zaznaczyła, iż Zespół Szkół Uzdrowiskowych to szkoła bezpieczna, przyjazna, wspierająca proces leczenia, rozwijająca pasje i zainteresowania oraz promująca zdrowy, radosny i aktywny tryb życia.

 

Zintegrowana polityka bezpieczeństwa

Zintegrowany plan działania

Zintegrowany plan działania na rok szkolny 2018/2019

Sprawozdanie

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load