Pokaż panel boczny

WANDA WIECHA

Otrzymała tytuł Przyjaciel Szkoły Uzdrowiskowej za umożliwienie uczniom ZSU w Rabce przebywających na leczeniu sanatoryjnym aktywnego wypoczynku na terenie Parku Rozrywki ,,Rabkoland”.

Od wielu lat Pani Wanda Wiecha oferuje uczniom bezpłatne bilety wejściowe na teren Parku. Spędzenie wolnego czasu w otoczeniu przyrody i ciekawych urządzeń rekreacyjnych pozwala dzieciom i młodzieży na chwile zapomnienia o chorobie i tęsknocie za domem rodzinnym. Szczególnym dniem w Parku Rozrywki jest Dzień Dziecka. Wesoły gwar dziecięcy i uśmiechnięte buzie świadczą, że w tym miejscu realizowane jest podstawowe prawo dziecka – prawo do zabawy, wypoczynku i opieki. Na terenie Parku działa Muzeum Orderu Uśmiechu a Pani Wanda Wiecha jest od wielu lat ,,Słonecznym człowiekiem” czyli osobą, która za działalność na rzecz dzieci została przez nie odznaczona Orderem Uśmiechu.

zobacz zdjęcia w galerii: Wanda Wiecha

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load