Pokaż panel boczny

MARIOLA I PIOTR BURCANOWIE

Otrzymali tytuł Przyjaciel Szkoły Uzdrowiskowej za to, że wychowali wiele pokoleń uzdolnionych artystów. Od kilkudziesięciu lat pracują z dziećmi i młodzieżą spełniając ich muzyczne marzenia. Swoją twórczością uświetniają i wzbogacają wiele wydarzeń kulturalnych na terenie Rabki i poza nią. Ich wychowankowie osiągają sukcesy poza granicami Polski.

W 2018 roku gościli w naszej szkole prezentując talenty swoich podopiecznych podczas uroczystości nadania szkole imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu. Uczniowie Szkoły podstawowej mają często okazję oglądać występy zespołów i solistów prowadzonych przez Państwa. Muzyka i praca z dziećmi są ich całym światem, któremu poświęcają swoje życie.

zobacz zdjęcia w galerii: Mariola i Piotr Burcanowie

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load