Pokaż panel boczny

JOACHIM BUCHWALD

Otrzymał tytuł Przyjaciel Szkoły Uzdrowiskowej za zaangażowanie i poświęcenie w leczeniu dzieci i młodzieży.

Przez wiele lat Pan Doktor wypracował własne metody leczenia operacyjnego zniekształceń przedniej ściany klatki piersiowej. Szczególną troską otaczał dzieci i młodzież z nowotworowymi przerzutami do płuc. Wiele osób w Rabce i w całej Polsce zawdzięcza Panu Doktorowi powrót do zdrowia. Nie ustaje w pracy nad rozwojem placówki, której był dyrektorem. Dba o właściwy klimat i atmosferę procesu leczenia dzieci przewlekle chorych.
Pan Dyrektor jest członkiem wielu towarzystw naukowych i rad redakcyjnych czasopism medycznych zajmujących się problemami torakochirurgii i pulmonologii dziecięcej. Aktywnie działa na rzecz małego pacjenta. W 2014 roku na wniosek dzieci otrzymał Order Uśmiechu.

zobacz zdjęcia w galerii: Joachim Buchwald

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load