Pokaż panel boczny

W dniu dzisiejszym 18.04.2024 roku odbyła się wystawa artystyczna ucznia II klasy naszego Liceum Ogólnokształcacego Karola Wnękowskiego. Ulubiona tematyka twórczości tego młodego artysty to portrety, autoportrety, w których obrazuje uczucia i emocje, martwa natura, kopie dzieł wielkich mistrzów. Techniki stosowane przez Karola to najczęściej: ołówek, akryle, cienkopis, marker. Wystawę podziwiali uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, oraz rodzina Karola. Wszystkich zachwyciła twórczość młodego, zdolnego artysty. Przepiękne obrazy nasuwały mnóstwo pytań na które bardzo chętnie udzielał odpowiedzi sam autor.

Mamy nadzieję na kolejne wystawy w przyszłości!

Galeria:

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load