Pokaż panel boczny

Zakończenie roku szkolnego, to szczególny dzień. Miniony rok był pełen wyzwań, intensywnej nauki, ale także wielu radosnych chwil i niezapomnianych doświadczeń To dzięki wspólnemu wysiłkowi mogliśmy zrealizować nasze cele, pokonać trudności i zdobywać nowe umiejętności. Dzisiejsza akademia to okazja do podsumowania naszych osiągnięć i złożenia podziękowań wszystkim nauczycielom, wychowawcom oraz wam drodzy uczniowie za waszą pracowitość, ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Wszystkim życzymy niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.

Galeria:

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load