Pokaż panel boczny

Serdecznie zapraszamy na NAUCZYCIELSKI CHALLENGE!

Pod tą nazwą kryje się konkurs z nagrodami dla uczniów i nauczycieli!
Wystarczy wypełnić krótki test, składający się z pytań z przedmiotów humanistycznych i ścisłych . Rywalizacja podzielona jest na grupy wiekowe, tak aby każdy mógł odpowiadać na pytania adekwatne do posiadanej wiedzy. Nauczycielski Challenge rozegrany zostanie w dniach 13-16.10.2023 Udział jest BEZPŁATNY. Test można rozwiązać przez przeglądarkę
lub w bezpłatnej aplikacji ZDAY dostępnej w:
Google Play
Wydarzenie odbywa się z okazji TAK ZWANEGO DNIA NAUCZYCIELA, CZYLI ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ. Konkurs adresowany jest do nauczycieli oraz uczniów podstawówek i szkół średnich. Za najlepsze wyniki przewidziano nagrody: dla uczniów ZESTAWY KLOCKÓW LEGO ORAZ GADŻETY ZDAY, NATOMIAST NAUCZYCIELE OTRZYMAJĄ BONY ZAKUPOWE.
Szczegóły wydarzenia oraz regulamin konkursu znajdziesz na stronie:
 
Świętuj z nami Dzień Edukacji Narodowej!
 
Pobierz aplikację ZDAY i weź udział w rywalizacji o nagrody

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load