Pokaż panel boczny

Szanowni Państwo, Przyjmijcie Państwo życzenia z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego od Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego. _SZANOWNI PAŃSTWO! DRODZY MAŁOPOLANIE!_ Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę nam wszystkim, aby zmartwychwstały Jezus dał nam siłę do pokonywania trudności, a pusty grób niech będzie dla nas symbolem wiary, nadziei i miłości! Niech te świąteczne dni będą dla nas czasem prawdziwie radosnego i rodzinnego świętowania!

Niech radosne Alleluja wybrzmi w naszych sercach i będzie nową siłą na kolejne dni!

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load