Pokaż panel boczny

W Zespole Szkół Uzdrowiskowych obchody Dnia Orderu Uśmiechu nieco się przedłużyły, bo … trwały cały tydzień. Przez ten czas uczniowie podjęli szereg działań, które pozwoliły Im lepiej poznać historię Orderu Uśmiechu, wykonali piękne, słoneczne prace plastyczne, zapoznali się z twórczością i działalnością społeczną na rzecz dzieci wielu Kawalerów OU, także tych związanych z Rabką. Kulminacyjnym punktem obchodów było popołudniowe spotkanie w auli, podczas którego uczniowie wspólnie odśpiewali piosenkę „Order od dzieci”, oglądnęli prezentację poświęconą wręczeniu tego, jedynego przyznawanego przez dzieci, odznaczenia, poznali historię nadania Szkole Podstawowej, wchodzącej w skład ZSU, zaszczytnego imienia Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Na zakończenie spotkania, a zarazem pobytu w Rabce, dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w konkursie „Mam Talent”. 21.09.2023 na zajęciach pozalekcyjnych zostały zorganizowane imprezy, w których nasi wychowankowie chętnie wzięli udział. Przeprowadzony „ Turniej zręcznościowy” był sprawdzianem zwinności, zręczności, skoczności ale również okazją do nawiązania współpracy. Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „ Order Uśmiechu- dar serca” dzieci wykazały się zaangażowaniem pomysłowością i kreatywnością. Quiz wiedzy o Kawalerach Orderu Uśmiechu pozwolił dzieciom wykazać się znajomością historii Orderu i Kawalerów Orderu Uśmiechu.

Laureaci konkursów i zwycięzcy konkurencji otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Nagrodzonym i wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!

Galeria:

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load