Pokaż panel boczny

11 września 2023 r. gościliśmy w naszej szkole grupę młodzieży z Turcji, Łotwy, Bułgarii i Polski, która wraz z opiekunami bierze udział w projekcie „Theater for tolerance" w ramach programu Erasmus Plus. Organizatorem projektu jest Centrum Młodzieży Astra.

Obejrzeliśmy inscenizację fragmentów „Małego Księcia” w języku angielskim mówiące o miłości, przyjaźni, tolerancji i szacunku do drugiego człowieka.

Spotkanie było okazją do porozmawiania z uczestnikami projektu i uzyskania informacji dotyczącej udziału w Erasmusie. Celem działań w ramach projektu jest budowanie postawy tolerancyjnej, otwartości, szacunku dla innych kultur. Projekt jest rozwinięciem zainteresowań młodzieży, ale także odpowiedzią na przejawy nietolerancji, rasizmu czy ksenofobii. Dziękujemy za miłe spotkanie i pyszne ciasto! Do zobaczenia!

Galeria:

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load