#laboratoriaprzyszlosci
 
W ramach kampanii „Europejski Dzień Wiedzy o Antybiotykach" (obchodzony w dniu 18 listopada) organizowanej przez Narodowy Instytut Leków oraz Światowego Tygodnia Wiedzy o Antybiotykach została przeprowadzona lekcja biologii mająca na celu promowanie wśród uczniów wiedzy na temat odpowiedzialnego stosowania antybiotyków. Podczas zajęć zwrócono uwagę na narastające zjawisko antybiotykoodporności i zagrożenie dla zdrowia. Przekazano także podstawowe zasady dotyczące antybiotykoterapii oraz skutecznych metod przeciwdziałania zakażeniom. Uczniowie obejrzeli filmik edukacyjny, pt. „Bakterie i wirusy”, wysłuchali prelekcji nauczyciela z wykorzystaniem kolorowych tablic edukacyjnych przekazanych naszej szkole przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz wykonali karty prac
 
galeria

W kilku słowach

o naszej placówce

Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce Zdrój to placówka, która kładzie nacisk na bezpieczeństwo i rozwój uczniów. Zapewnia wsparcie podczas procesu leczenia oraz kontynuację nauki po powrocie do szkoły macierzystej. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i odpowiednim warunkom pracy, umożliwia efektywną organizację zajęć. 

Nasza szkoła to miejsce integracji i promocji wartości patriotycznych.

Stawiamy na zdrowy styl życia, dbając o dobre nawyki żywieniowe i regularną aktywność fizyczną. Wszystko to składa się na unikalną atmosferę i pozytywne otoczenie, które sprzyjają rozwojowi uczniów.

Czytaj więcej

Informacje kontaktowe:

load